Przejdź do głównej treści »

Witaj, Drogi Gościu!

F A Q czyli często zadawane pytania

 1. Jak prawidłowo dobrać rozmiar derki dla konia.
 2. Dobrze dopasowana derka to warunek komfortowego jej używania - często pozwala uniknąć dokuczliwych otarć na kłębie i łopatkach. Aby prawidlowo dobrać rozmiar dla naszego konia, warto go zmierzyć w trzech miejscach: (A) od kłębu do nasady ogona, (B) od środka piersi do ogona oraz (C) od kłębu do linii brzucha. Alternatywnym, nierzadko lepszym sposobem jest obmiar starej derki, o której wiemy, że pasuje na naszego konia. Poniżej grafika ze wskazaniem miejsc poszczególnych pomiarów oraz tabela rozmiarów:
   
    Oznaczenie           Wymiar A  
  XS 115 cm
  S 125 cm
  M 135 cm
  L 145 cm
  XL 155 cm
  XXL 165 cm

 3. Jak prawidłowo dobrać rozmiar derki dla psa.
 4. Aby dopasować odpowiednią derkę dla Twojego psa, potrzebujemy byś podała nam następujące wymiary: (A) długość górnej części derki: zmierz swojego psa wzdłuż grzebietu, od nasady szyi aż do nasady ogona - tutaj derka się skończy; (B) - długość całkowita derki: zmierz od środka klatki piersiowej, do końca uda; (C) - wysokość derki: od nasady szyi do okolicy łokcia - czyli tam gdzie chcesz żeby derka się kończyła; (D) - obwód klatki piersiowej aby dobrać odpowiednią długość pasa zapinającego derkę. Spójrz teraz na poniższe zdjęcie:
 5. Dostępne kolory materiałów i inne elementów produktów.
 6. Na poniższym zdjęciu znajdziesz gamę sznurów ozdobnych, które możemy dodać do wybranych przez Ciebie produktów.
  Wkrótce zamieścimy tutaj próbnik kolorów dla padów, czapraków i derek
 7. Hafty i inne aplikacje na produktach
 8. Na każdym z naszych produktów możemy specjalnie dla Ciebie wyhaftować wybrany przez Ciebie wzór / logo / napis. Koszt takiej aplikacji zawsze ustalamy indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania wzoru oraz wielkości zamówienia. Galeria najciekawszych haftów znaduje się w zakładce Personalizowane artykuły jeździeckie .
[profiler]
Memory usage: real: 4194304, emalloc: 15009160
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem