Przejdź do głównej treści »

Witaj, Drogi Gościu!

Współpraca

Przez lata naszej działalności nawiązaliśmy wiele owocnych kontaktów wśród ludzi i firm, którzy dzielą naszą pasję i miłość do koni. Do naszych stałych partnerów należą m.in.:

  

KS Centurion

Profesjonalny Ośrodek Ujeżdżeniowy K. S. Centurion, który na najwyższym poziomie kształci zarówno jeźdźców jak i konie w dyscyplinie będącej podstawą sportów jeździeckich - Ujeżdżeniu przez duże U. Ale praca z końmi to nie wszystko. W ośrodku panuje /oprócz iście niemieckiego porządku/ wspaniała atmosfera jaką tworzą właściciele, trenerzy i zawodnicy.


Jerzy Krukowski

 

WKKW - to korona sportów jeździeckich i warto uczyć się jej u najlepszych. A trudno o lepszego trenera niż Jerzy "Jurek" Krukowski, który łącząc pedagogiczne tradycje swoich rodziców z niezwykłym talentem jeździeckim szkoli podopiecznych zarówno u siebie w ośrodku w Rakowcu jak i na wyjazdowych klinikach i treningach indywidualnych.


Animalia

 

Miłośnikom zwierząt - tych większych i tych mniejszych zapewnie nie trzeba przedstawiać Animalii - jednego z największych i najlepszych sklepów zoologicznych online w Polsce.


Straż Miejska w Łodzi

 

 

Sekcja konna Straży Miejskiej w Łodzi od dawna zaopatruje się w akcesoria jeździeckie dla koni między innymi w naszej firmie.


RGR Partners

 

RGR Partners jest firmą specjalizującą się w dystrybucji produktów hippicznych czołowych światowych producentów. Oferuje artykuły najwyższej jakości takich marek jak: Spillers, Bucas, NAF, Zilco, Kerckhaert czy Bedmax.

 

[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 14906512
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem