Koszyk

Masz pytanie

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Produkty

Dobrze dopasowana derka to warunek komfortowego jej używania – często pozwala uniknąć dokuczliwych otarć na kłębie i łopatkach. Aby prawidłowo dobrać rozmiar dla naszego konia, warto go zmierzyć w trzech miejscach: (A) od kłębu do nasady ogona, (B) od środka piersi do ogona oraz (C) od kłębu do linii brzucha. Alternatywnym, nierzadko lepszym sposobem jest obmiar starej derki, o której wiemy, że pasuje na naszego konia. Poniżej grafika ze wskazaniem miejsc poszczególnych pomiarów oraz tabela rozmiarów:

  Oznaczenie          Wymiar A  
XS115 cm
S125 cm
M135 cm
L145 cm
XL155 cm
XXL165 cm

Aby dopasować odpowiednią derkę dla Twojego psa, potrzebujemy byś podała nam następujące wymiary: (A) długość górnej części derki: zmierz swojego psa wzdłuż grzebietu, od nasady szyi aż do nasady ogona – tutaj derka się skończy; (B) – długość całkowita derki: zmierz od środka klatki piersiowej, do końca uda; (C) – wysokość derki: od nasady szyi do okolicy łokcia – czyli tam gdzie chcesz żeby derka się kończyła; (D) – obwód klatki piersiowej aby dobrać odpowiednią długość pasa zapinającego derkę. Spójrz teraz na poniższe zdjęcie:

Na poniższym zdjęciu znajdziesz gamę sznurów ozdobnych, które możemy dodać do wybranych przez Ciebie produktów

Wkrótce zamieścimy tutaj próbnik kolorów dla padów, czapraków i derek

Na każdym z naszych produktów możemy specjalnie dla Ciebie wyhaftować wybrany przez Ciebie wzór / logo / napis. Koszt takiej aplikacji zawsze ustalamy indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania wzoru oraz wielkości zamówienia. Galeria najciekawszych haftów znaduje się w zakładce Personalizowane artykuły jeździeckie .

Najczęściej zadawane pytania

Zamówienia i Wysyłka

Czas realizacji zamówienia wynosi standardowo do 7 dni roboczych plus czas wysyłki (1-2 dni robocze). W przypadku zamówień specjalnych i indywidualnych czas realizacji może wydłużyć się do 10-20 dni roboczych + czas wysyłki (zwykle 1-2 dni).

Istnieje mozliwość realizacji zamówienia w trybie przyspieszonym/pilnym. Możliwość realizacji zamówienia w tym trybie powinna być każdorazowo potwierdzana telefonicznie lub mailowo.

Możliwość przyspieszenia realizacji zamówienia zależna jest od możliwości produkcyjnych i dostępności materiałów.

Tania dostawa

Koszty dostawy już od 18 zł

Gwarancja

Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji

100% Bezpieczne Płatności

PayPal / MasterCard / Visa / Płatnosci online