Koszyk

Współpraca

Przez lata naszej działalności nawiązaliśmy wiele owocnych kontaktów wśród ludzi i firm, którzy dzielą naszą pasję i miłość do koni. Do naszych stałych partnerów należą m.in.:

Profesjonalny Ośrodek Ujeżdżeniowy K. S. Centurion, który na najwyższym poziomie kształci zarówno jeźdźców jak i konie w dyscyplinie będącej podstawą sportów jeździeckich – Ujeżdżeniu przez duże U. Ale praca z końmi to nie wszystko. W ośrodku panuje /oprócz iście niemieckiego porządku/ wspaniała atmosfera jaką tworzą właściciele, trenerzy i zawodnicy.

WKKW – to korona sportów jeździeckich i warto uczyć się jej u najlepszych. A trudno o lepszego trenera niż Jerzy „Jurek” Krukowski, który łącząc pedagogiczne tradycje swoich rodziców z niezwykłym talentem jeździeckim szkoli podopiecznych zarówno u siebie w ośrodku w Rakowcu jak i na wyjazdowych klinikach i treningach indywidualnych.
Miłośnikom zwierząt – tych większych i tych mniejszych zapewnie nie trzeba przedstawiać Animalii – jednego z największych i najlepszych sklepów zoologicznych online w Polsce.
Sekcja konna Straży Miejskiej w Łodzi od dawna zaopatruje się w akcesoria jeździeckie dla koni między innymi w naszej firmie.
RGR Partners jest firmą specjalizującą się w dystrybucji produktów hippicznych czołowych światowych producentów. Oferuje artykuły najwyższej jakości takich marek jak: Spillers, Bucas, NAF, Zilco, Kerckhaert czy Bedmax.
Tania dostawa

Koszty dostawy już od 18 zł

Gwarancja

Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji

100% Bezpieczne Płatności

PayPal / MasterCard / Visa / Płatnosci online