Koszyk

Regulamin

§1

Usługodawcą w sklepie internetowym o adresie elektronicznym https://jarpol-konie.pl jest firma Jarpol Dream Factory Danuta Bielska z siedzibą w Tczewie, przy ul. Wyspiańskiego 18/1, 83-110 Tczew, NIP: 5932127693, REGON 192575823

§2

Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez adres email jarpol@jarpol-konie.pl lub formularz kontaktowy na stronie.

§3

Przedmiotem świadczenia usług jest umowa kupna-sprzedaży.

§4

Informacje handlowe zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC , lecz są zaproszeniem do składania ofert.

§5

Koszt wydania i odebrania rzeczy ponosi Klient.

§6

Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez Usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostępu do internetu.

§7

Konsument w ciągu 10 dni może odstąpić od umowy licząc od dnia wydania rzeczy. Wyjątek stanowią produkty przygotowywane zgodnie z właściwościami określonymi przez klienta. 

§8

Procedura gwarancyjna zawarta jest w karcie gwarancyjnej producenta. Jeżeli taka nie istnieje w trybie niezgodności towaru z umową klientowi przysługuje 2 lata na reklamowanie zakupionego towaru. Miejscem składania reklamacji jest siedziba firmy, znajdująca się pod adresem Jarpol Dream Factory Danuta Bielska, ul. Wyspiańskiego 18/1, 83-110 Tczew.

§9

Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Oferenta oferty kupna towarów za pomocą formularza na stronie sklepu, e-maila lub telefonu i jej przyjęcie przez sklep internetowy.

§10

Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny w momencie odbioru towaru lub w formie przedpłaty na konto bankowe sklepu.

§11

Cena jest wiążąca obie strony w momencie złożenia zamówienia. Cena produktu nie zawiera kosztów przesyłki. Ceny zawierają podatek VAT. Termin realizacji zamówienia wynosi maksymalną ilość dni określoną w opisie produktu. W przypadku zakupu produktów z różnymi czasami realizacji, liczy się najdłuższy czas realizacji. Termin realizacji nie będzie jednak dłuższy niż dni 30.

§12

Usługodawca zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyn.

§13

Zakup towarów personalizowanych w sklepie Jarpol Dream Factory, w szczególności towarów w nietypowych rozmiarach, specyficznej konfiguracji wyposażenia, opatrzone aplikacjami w postaci haftów lub termotransferów lub innej indywidualnej specyfikacji klienta podlega następującym szczególnym zasadom:

Czas realizacji
Czas realizacji zamówienia wynosi standardowo do 7-14 dni roboczych plus czas wysyłki (1-2 dni robocze). W przypadku zamówień specjalnych i indywidualnych czas realizacji może wydłużyć się do 10-20 dni roboczych + czas wysyłki (zwykle 1-2 dni).

Istnieje mozliwość realizacji zamówienia w trybie przyspieszonym/pilnym. Możliwość  realizacji zamówienia w tym trybie powinna być każdorazowo potwierdzana telefonicznie lub mailowo.

Możliwość przyspieszenia realizacji zamówienia zależna jest od możliwości produkcyjnych i dostępności materiałów. 

Przedpłata
Ze względu na indywidualny charakter zamówionego towaru, wymagamy wpłaty zaliczki w wysokości minimum 10% wartości zamówienia.

Zwroty
Produkty przygotowywane zgodnie z właściwościami określonymi przez klienta, zatem nie podlegają prawu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Nie ma możliwości zwrotu. Reklamacje parametrów nieodbiegających od podanych w zamówieniu klienta nie będą rozpatrywane.
(Art. 10. ust. 3 pkt. 4 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz.U.2000.22.271))

Kolory
Kolory pokazane na stronie, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych. Pomimo starań, aby kolory materiałów były wiernie oddane na ekranie, różnice wynikają z różnych typów i ustawień monitorów. Nieznaczne różnice w odcieniach materiałów nie są podstawą do reklamacji.

Wymiary
Derki szyte są na wymiar, wg podanych przez Państwa danych. Prosimy dokładnie mierzyć zwierzaka, wg podanych przez nas wskazówek. Reklamacje wymiarów nieodbiegających od podanych w zamówieniu nie będą rozpatrywane.

§15

Dane osobowe są chronione i przetwarzane w celu i w zakresie określonym w Ustawie z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883)

§16

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy KC i innych ustaw.

Reklamacje
1. W przypadku reklamacji Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta:
Jarpol Dream Factory Danuta Bielska.
Biuro czynne:
poniedziałek – piątek, w godzinach 7-14 ,
tel. 509414589,
e-mail: jarpol@jarpol-konie.pl

2. W przypadku reklamowania przez Klienta towaru Sklep rozpatrując reklamację może zarządać dostarczenia przez Klienta reklamowanego towaru do magazynu mieszczącego się pod adresem:
Jarpol. Armii Krajowej 86/11 83-110 Tczew
wraz z dowodem zakupu i opisem reklamacji.

3. Sklep jarpol-konie.pl w ciągu 14 dni od zgłoszenia reklamacji ustosunkuje się do zgłoszenia i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu.

Formy płatności
W sklepie www.jarpol-konie.pl dostępne są następujące formy płatności

1. za pobraniem (przy odbiorze),
2. przedpłata przelewem bankowym,
3. przelewem natychmiastowym za pośrednictwem platformy tpay.pl

Realizacja dostawy lub odbiór zamówionych towarów
1. Zamówiony towar może być dostarczony na adres podany przez Klienta, lub do Punktu Odbioru Osobistego. Dostawy do Klienta realizowane są:
a. dla odbiorów osobistych poprzez odbiór pod adresem Jarpol, Armii Krajowej 86-11 83-110 Tczew wyłącznie w godzinach 9-13 po wczesniejszym telefonicznym umówieniu terminu odbioru
b. w pozostałych częściach Polski: firmą kurierską
Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej

Tania dostawa

Koszty dostawy już od 18 zł

Gwarancja

Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji

100% Bezpieczne Płatności

PayPal / MasterCard / Visa / Płatnosci online