Koszyk

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak prawidłowo dobrać rozmiar derki dla konia.
 2. Dobrze dopasowana derka to warunek komfortowego jej używania – często pozwala uniknąć dokuczliwych otarć na kłębie i łopatkach. Aby prawidlowo dobrać rozmiar dla naszego konia, warto go zmierzyć w trzech miejscach: (A) od kłębu do nasady ogona, (B) od środka piersi do ogona oraz (C) od kłębu do linii brzucha. Alternatywnym, nierzadko lepszym sposobem jest obmiar starej derki, o której wiemy, że pasuje na naszego konia. Poniżej grafika ze wskazaniem miejsc poszczególnych pomiarów oraz tabela rozmiarów:

   
    Oznaczenie           Wymiar A  
  XS 115 cm
  S 125 cm
  M 135 cm
  L 145 cm
  XL 155 cm
  XXL 165 cm


 3. Jak prawidłowo dobrać rozmiar derki dla psa.
 4. Aby dopasować odpowiednią derkę dla Twojego psa, potrzebujemy byś podała nam następujące wymiary: (A) długość górnej części derki: zmierz swojego psa wzdłuż grzebietu, od nasady szyi aż do nasady ogona – tutaj derka się skończy; (B) – długość całkowita derki: zmierz od środka klatki piersiowej, do końca uda; (C) – wysokość derki: od nasady szyi do okolicy łokcia – czyli tam gdzie chcesz żeby derka się kończyła; (D) – obwód klatki piersiowej aby dobrać odpowiednią długość pasa zapinającego derkę. Spójrz teraz na poniższe zdjęcie:

 5. Dostępne kolory materiałów i inne elementów produktów.
 6. Na poniższym zdjęciu znajdziesz gamę sznurów ozdobnych, które możemy dodać do wybranych przez Ciebie produktów.

  Wkrótce zamieścimy tutaj próbnik kolorów dla padów, czapraków i derek

 7. Hafty i inne aplikacje na produktach
 8. Na każdym z naszych produktów możemy specjalnie dla Ciebie wyhaftować wybrany przez Ciebie wzór / logo / napis. Koszt takiej aplikacji zawsze ustalamy indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania wzoru oraz wielkości zamówienia. Galeria najciekawszych haftów znaduje się w zakładce {{widget type=”cms/widget_page_link” template=”cms/widget/link/link_inline.phtml” page_id=”8″ style=”color: #1e7ec8;”}}.

Dodaj komentarz
Tania dostawa

Koszty dostawy już od 18 zł

Gwarancja

Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji

100% Bezpieczne Płatności

PayPal / MasterCard / Visa / Płatnosci online