Koszyk

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak prawidłowo dobrać rozmiar derki dla konia.
 2. Dobrze dopasowana derka to warunek komfortowego jej używania – często pozwala uniknąć dokuczliwych otarć na kłębie i łopatkach. Aby prawidlowo dobrać rozmiar dla naszego konia, warto go zmierzyć w trzech miejscach: (A) od kłębu do nasady ogona, (B) od środka piersi do ogona oraz (C) od kłębu do linii brzucha. Alternatywnym, nierzadko lepszym sposobem jest obmiar starej derki, o której wiemy, że pasuje na naszego konia. Poniżej grafika ze wskazaniem miejsc poszczególnych pomiarów oraz tabela rozmiarów:

   
    Oznaczenie           Wymiar A  
  XS 115 cm
  S 125 cm
  M 135 cm
  L 145 cm
  XL 155 cm
  XXL 165 cm


 3. Jak prawidłowo dobrać rozmiar derki dla psa.
 4. Aby dopasować odpowiednią derkę dla Twojego psa, potrzebujemy byś podała nam następujące wymiary: (A) długość górnej części derki: zmierz swojego psa wzdłuż grzebietu, od nasady szyi aż do nasady ogona – tutaj derka się skończy; (B) – długość całkowita derki: zmierz od środka klatki piersiowej, do końca uda; (C) – wysokość derki: od nasady szyi do okolicy łokcia – czyli tam gdzie chcesz żeby derka się kończyła; (D) – obwód klatki piersiowej aby dobrać odpowiednią długość pasa zapinającego derkę. Spójrz teraz na poniższe zdjęcie:

 5. Dostępne kolory materiałów i inne elementów produktów.
 6. Na poniższym zdjęciu znajdziesz gamę sznurów ozdobnych, które możemy dodać do wybranych przez Ciebie produktów.

  Wkrótce zamieścimy tutaj próbnik kolorów dla padów, czapraków i derek

 7. Hafty i inne aplikacje na produktach
 8. Na każdym z naszych produktów możemy specjalnie dla Ciebie wyhaftować wybrany przez Ciebie wzór / logo / napis. Koszt takiej aplikacji zawsze ustalamy indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania wzoru oraz wielkości zamówienia. Galeria najciekawszych haftów znaduje się w zakładce {{widget type=”cms/widget_page_link” template=”cms/widget/link/link_inline.phtml” page_id=”8″ style=”color: #1e7ec8;”}}.

Dodaj komentarz
This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.
Tania dostawa

Koszty dostawy już od 18 zł

Gwarancja

Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji

100% Bezpieczne Płatności

PayPal / MasterCard / Visa / Płatnosci online